top of page

so 02. 12.

|

Kollárova 27, Znojmo

Workshop / Animace s Vendulou Chalánkovou pro dospělé

Workshop / Animace s Vendulou Chalánkovou pro dospělé
Workshop / Animace s Vendulou Chalánkovou pro dospělé

Čas a místo

02. 12. 2023 13:00 – 14:30

Kollárova 27, Znojmo

O události

Vendula Chalánková je výtvarnice, která ve své tvorbě nepostrádá vtip a humor, mnohdy i černý a cynický, ale vždy inteligentní. Častými náměty jsou aktuální okolní dění, konzumní společnost i umělkyně samotná. Typická technika pro tuto umělkyní je výšivka. Je také zakladatelkou značky Zvrhlý vkus, pod kterou vznikají designové, převážně šité produkty. Mimo to je Vendula Chalánková také autorkou mnoha ilustrací dětských knih, komiksových stripů, instalací a performancí.

Workshop svázaný s osobou Prokopa Diviše, vynálezcem hromosvodu, pro všechny, kteří dokáží svůj mobil využívat kreativně. Účastníci si za pomoci vlastního smartphonu vytvoří technikou koláže postavu Diviše (stylizovaný portrét) pod vedením umělkyně Venduly Chalánkové. Poté si ručně vytvořený portrét „rozanimují“ ve free aplikaci na vlastním telefonu. Hostem umělkyně bude Šimon Kříž, specialista na práci s mobilní aplikací, pedagog na ZUŠ, kurátor a umělec, který se zabývá využitím digitálních technologií ve výuce.

Vstupné: 350 Kč (pouze předprodej do pátku 1. prosince, 15:00)

(Zdroj fotografie: https://www.designmag.cz/udalosti/73794-vendula-chalankova-zve-na-vystavu-au-do-sveho-sveta-plneho-zvrhleho-humoru.html)

Vstupenky

  • Předprodej

    350,00 Kč
    Vyprodáno

Tato událost je vyprodána

Sdílet událost

bottom of page