top of page

pá 22. 7.

|

GaP / Galerie a Prostor

Výstava / Slow motion club

Výstava

Výstava / Slow motion club
Výstava / Slow motion club

Čas a místo

22. 7. 2022 20:00 – 15. 9. 2022 18:00

GaP / Galerie a Prostor, Kollárova 27, 669 02 Znojmo, Česko

O události

SLOW MOTION CLUB

Lehká a svěží letní výstava studentů a studentek grafického, motion a produktového designu pražské vyšší odborné školy Scholastika, prezentující díla, která vznikla z vlastní  potřeby jednotlivce se samostatně vyjádřit, nikoliv jako nutná reakce na pedagogovo zadání.

Výstava zachycuje mezioborovou komunikaci vyúsťující v kombinaci fyzických – třídimenzionálních produktů s čistě plošnými obrazy (tisky) na stěnách i pohyblivým obrazem. Zprostředkovává vizuální identity ambasád ČR na vlajících vlajkách, grafické návrhy podrážek bot vytištěné na 3D tiskárně nebo širokou plejádu tvarů porcelánových svícnů a mís v kombinaci s projekcemi krátkých animací.

SCHOLASTIKA – Vyšší odborná škola vizuální komunikace vyvstala ze spolku Scholastika založeného v roce 2012 Evženem Šimerou a Ondřejem Brodym, absolventy pražských škol UMPRUM a AVU, jako alternativa k tehdejšímu stavu uměleckých vysokých škol. V současné době nabízí čtyři studijní obory – Motion, Grafický, Produktový a Game design, a ve svém sídle na pražských Vinohradech poskytuje kombinaci kreativního a praktického vzdělávání. Studijní obory čerpají své know how zejména ze zkušeností pedagogů, respektovaných odborníků domácí a zahraniční designérské scény, přičemž je kladen velký důraz na komunikaci, kterou škola pokládá za nejdůležitější hodnotu, ať už se jedná o komunikaci vizuální či klasickou verbální a to jak u nás, tak v zahranič

Sdílet událost

bottom of page