top of page

pá 05. 4.

|

Kollárova 27, Znojmo

Stand up / Tomáš Pachman (Pachy): Lowcost Race / X-challenge letní akce

Stand up / Tomáš Pachman (Pachy): Lowcost Race / X-challenge letní akce
Stand up / Tomáš Pachman (Pachy): Lowcost Race / X-challenge letní akce

Čas a místo

05. 4. 2024 20:00

Kollárova 27, Znojmo

O události

Procestovat Evropu bez peněz, stopnout si tank nebo letadlo, roztancovat náměstí a mnohem víc. To jsou výzvy X-challenge, díky kterým Tomáš Pachman (Pachy) zjistil, že život není jen každodenní shon a povinnosti, ale také spousta dobrodružství a zábavy. Vstupné: 100 Kč předprodej, studenti, senioři, ZTP; 150 Kč na místě; 200 Kč sponzorské.

Tomáš Pachman o sobě:

Jsem mladý stopař, který si užívá Lowcost styl cestování a zažívá tak neotřelé zážitky, do kterých je většinou omylem zapleten. Mé cestování stopem začalo už v dětství, kdy jsem s mamkou čelil situacím, kdy jsme se jednoduše potřebovali dostat na určité místo, ale nebylo jak. Tak se třeba ocitnete o půlnoci na turecké dálnici a stopujete do svého 5* hotelu.

Když mi bylo osmnáct, přišel jsem s nápadem, že se zúčastním stopařského závodu Lowcost Race, kde budu stopovat po celé Evropě a nebudu smět používat peníze. Tento odvážný krok mě zavedl do nových zákoutí Evropy a byl to velký výstup z komfortní zóny. Další rok jsem si zase vymyslel místo zkouškového období měsíční dobrovolničení v Číně. Od té doby mi doma prochází už vše…

Poté jsem se účastnil dalších ročníků X-challenge stopovací akce po Evropě (LowcostRace), a ve volném čase jsem se vydával na cesty stopem jen tak pro radost. To mi přineslo setkání s mnoha inspirujícími lidmi, stopování tanku a letadla, návštěvy úchvatných, těžko dostupných míst, ale také jsem zažil řadu neúspěchů, náročných chvil a nebezpečných situací. Mimo Evropu jsem stopoval i v Thajsku, a na mém posledním stopovacím výletu jsem přecestoval celé Norsko.

Chci se s vámi podělit o všechny tyto zážitky a bizarní příběhy a předat vám tipy a triky, které jsem za tu dobu pochytil.

Instagram

Web

Vstupné: 100 Kč předprodej, studenti, senioři, ZTP; 150 Kč na místě; 200 Kč sponzorské.

Vstupenky

 • Předprodej

  100,00 Kč
  Prodej skončil
 • Studenti, senioři, ZTP

  100,00 Kč
  Prodej skončil
 • Sponzorská

  Dobrovolná platba
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page