top of page

pá 16. 12.

|

Kollárova 27

Stand up / Reprodukce

Mít či nemít? Jak vychovat dítě tak, aby z něj nebyl grázl, hňup či politik? A hlavně – kam ta stvoření s vlastnostmi choroše dáte, když chcete jet na dovolenou? Nejen na tyto otázky hledá Filip odpovědi ve svém stand-upu plném úvah, pochyb, nepravděpodobně-pravdivých příkladů a ironického humoru.

Stand up / Reprodukce
Stand up / Reprodukce

Čas a místo

16. 12. 2022 20:00 – 17. 12. 2022 21:20

Kollárova 27, Kollárova 27, 669 02 Znojmo, Česko

O události

O představení

Děti. Všichni je známe. Všichni o nich víme. A všichni jsme jich už pár potkali – v kavárně, parku, letadle, kině nebo jen tak na ulici. Děti jsou zkrátka všude. Filip Teller děti nemá. Mohl by mít, ale je si vědom rizik tohoto zodpovědného rozhodnutí. K dětem, narozdíl od pokojových rostlin, totiž musíte mít vztah. Jenže biologické hodiny tikají a touha po zachování rodu a slevě na dani může být mnohdy silnější než obava z přelidnění. Nastává tedy čas položit si zásadní otázky, které se reprodukce týkají: Mít či nemít? Jak vychovat dítě tak, aby z něj nebyl grázl, hňup či politik? A hlavně – kam ta stvoření s vlastnostmi choroše dáte, když chcete jet na dovolenou?

Nejen na tyto otázky hledá Filip Teller odpovědi ve svém reprodukčním stand-upu plném úvah, pochyb, nepravděpodobně-pravdivých příkladů a ironického humoru.

Vstupenky

 • Sponzorské vstupné

  Podpoříte Umění do Znojma. Děkujeme

  Dobrovolná platba
  Prodej skončil
 • Student / ZTP

  100,00 Kč
  Prodej skončil
 • Plné vstupné

  250,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page