top of page

Klub Přátel

Pojďte společně s námi utvářet kulturní život ve Znojmě, nebojte se zapojit a stát se tak součástí tohoto příběhu.

Být členem klubu přátel znamená volné vstupy, slevy na akce i produkty v našem design shopu. V neposlední řadě však také Váš dobrý pocit z toho, že se stanete součástí komunity, která se snaží přinášet umění do skvělého města.

GaP / Galerie a Prostor funguje od roku 2019 jako znojemská kulturní platforma. Vyjma výstav, které jsou přístupné zdarma, organizujeme divadelní představení, talkshow, workshopy, příměstské tábory, výtvarné kurzy, rezidenční pobyty i další kulturní a vzdělávací akce. Naše prostory je možné využít jako sdílenou kancelář k pronájmu, provozujeme kavárnu a design shop.

GaP není úzce zaměřen na konkrétní umělecký směr, ale snaží se být Vám co nejblíže, a nabízí tak ochutnávku různých forem, žánrů i tvůrčích postupů. Jsme parta nadšenců, kterým není lhostejný kulturní život našeho města, leč naše plány nemůžeme plně rozvíjet bez pomoci partnerů, sponzorů a široké veřejnosti.

 

Děkujeme.

Jednorázová Podpora

Zajímá Vás umění a rádi byste podpořili naše aktivity a přitom se zúčastnili i našeho kulturního programu?

Jednorázovou podporou získáte vstupenku na Vámi vybranou akci a drink na uvítanou.

12.jpg

Nadšenci

Pokud se Vám naše činnost líbí a máte možnost a chuť nás podporovat po celý rok, můžete tak učinit formou trvalého příkazu.

 

Rozhodnete-li se pro tuto možnost podpory, pak na Vás čeká členská karta, 10% sleva při nákupu v GaPshopu a 10% sleva na všechny naše akce.

107895957_2795059353933405_8194905606649842702_n.jpg

Zvýhodněné Vstupné

Zvýhodněné vstupné pro studenty a seniory.

Do divadla, na koncert nebo na jakoukoliv jinou akci s průkazem ISIC. Studenti, kteří předloží platnou kartu ISIC, mohou uplatnit slevu 20% na všechny akce. Stejnou slevu na akce mohou uplatnit také všichni senioři starší 65+ let. Stačí doložit platný občanský průkaz.

23.jpg
bottom of page