top of page

Sat, Apr 06

|

Kollárova 27, Znojmo

Workshop / Dekorace porcelánu se studiem Atropa / 2. termín

Workshop / Dekorace porcelánu se studiem Atropa / 2. termín
Workshop / Dekorace porcelánu se studiem Atropa / 2. termín

Time & Location

Apr 06, 2024, 2:00 PM – 6:00 PM

Kollárova 27, Znojmo

About the event

Nejoblíbenější a už tak trochu náš tradiční workshop je tu zase! Přijďte se naučit (nebo si zopakovat) různé techniky dekorace porcelánu. Termíny jsou dva – dopolední a odpolední. 

Během kurzu si ozdobíte vlastní porcelánovou sadu. Můžete si vyzkoušet malbu podglazurovými barvami a engobami nebo dekoraci bublinováním s vykrývacím voskem. Nakonec si svou sadu ještě sami poglazujete.  

V ceně kurzu jsou připraveny přežahnuté porcelánové kousky k dekoraci. Můžete si vybrat sadu z různých tvarů i velikostí. V ceně je dále zaslání vašich výrobků po výpalu zásilkovnou do GaPu, kde si je pak vyzvednete (cca 1–3 týdny po proběhnutí kurzu). Na větší hrnek sedí to-go víčko, které si na kurzu budete moct v případě zájmu dokoupit a dokoupit si budete moct i další kusy porcelánu, pokud jich budete chtít více.

Vendula Janíková je zakladatelkou ateliéru Atropa, kde je jí v tvorbě hlavní inspirací její dětství a původ v malé vesnici v moravskoslezských Beskydech. Odtud se do jejích návrhů dostávají přírodní tvary, inspirované bylinami, lesem a horami.

Ig: https://www.instagram.com/atropa.atelier/

Fb: https://www.facebook.com/atropa.atelier/

Cena 1250 Kč (pouze předprodej, max. kapacita 8 lidí)

Tickets

  • Předprodej

    CZK 1,250.00
    Sold Out

This event is sold out

Share this event

bottom of page