top of page

Fri, Dec 16

|

Kollárova 27

Stand up / Reprodukce

Mít či nemít? Jak vychovat dítě tak, aby z něj nebyl grázl, hňup či politik? A hlavně – kam ta stvoření s vlastnostmi choroše dáte, když chcete jet na dovolenou? Nejen na tyto otázky hledá Filip odpovědi ve svém stand-upu plném úvah, pochyb, nepravděpodobně-pravdivých příkladů a ironického humoru.

Stand up / Reprodukce
Stand up / Reprodukce

Time & Location

Dec 16, 2022, 8:00 PM – Dec 17, 2022, 9:20 PM

Kollárova 27, Kollárova 27, 669 02 Znojmo, Česko

About the event

O představení

Děti. Všichni je známe. Všichni o nich víme. A všichni jsme jich už pár potkali – v kavárně, parku, letadle, kině nebo jen tak na ulici. Děti jsou zkrátka všude. Filip Teller děti nemá. Mohl by mít, ale je si vědom rizik tohoto zodpovědného rozhodnutí. K dětem, narozdíl od pokojových rostlin, totiž musíte mít vztah. Jenže biologické hodiny tikají a touha po zachování rodu a slevě na dani může být mnohdy silnější než obava z přelidnění. Nastává tedy čas položit si zásadní otázky, které se reprodukce týkají: Mít či nemít? Jak vychovat dítě tak, aby z něj nebyl grázl, hňup či politik? A hlavně – kam ta stvoření s vlastnostmi choroše dáte, když chcete jet na dovolenou?

Nejen na tyto otázky hledá Filip Teller odpovědi ve svém reprodukčním stand-upu plném úvah, pochyb, nepravděpodobně-pravdivých příkladů a ironického humoru.

Tickets

 • Sponzorské vstupné

  Podpoříte Umění do Znojma. Děkujeme

  Pay what you want
  Sale ended
 • Student / ZTP

  CZK 100.00
  Sale ended
 • Plné vstupné

  CZK 250.00
  Sale ended

Total

CZK 0.00

Share this event

bottom of page