top of page

Fri, Oct 15

|

GaP/ Galerie a Prostor

Divadlo / Reprodukce – Stand up Filipa Tellera o rozhodnutí, které nelze vzít zpět!

Stand up Filipa Tellera o rozhodnutí, které nelze vzít zpět!

Divadlo / Reprodukce – Stand up Filipa Tellera o rozhodnutí, které nelze vzít zpět!
Divadlo / Reprodukce – Stand up Filipa Tellera o rozhodnutí, které nelze vzít zpět!

Time & Location

Oct 15, 2021, 8:00 PM

GaP/ Galerie a Prostor, Kollárova 27, 669 02 Znojmo, Česko

About the event

Děti. Všichni je známe. Všichni o nich víme. A všichni jsme jich už pár potkali. Jsou zkrátka všude! Filip Teller děti nemá. Mohl by mít, ale je si vědom rizik tohoto zodpovědného rozhodnutí. K dětem, narozdíl od pokojových rostlin, totiž musíte mít vztah. Jenže biologické hodiny tikají a touha po zachování rodu a slevě na dani může být mnohdy silnější než obava z přelidnění. Nastává tedy čas položit si zásadní otázku, která se reprodukce týká: Mít či nemít?

Na tuto a mnohé další otázky hledá Filip Teller odpověd ve svém reprodukčním stand-upu plném úvah, pochyb, nepravděpodobně-pravdivých příkladů a ironického humoru. Dozvíte se napříkad jak se vyrovnat s neplodností, co si myslí reprodukční potenciál nebo jak si vybrat vhodného potomka ještě před jeho narozením. A kdyby ani to nebylo dost, určitě vám pomůže typologie rodičů, ať už pro vyrovnání se s vlastními traumaty nebo pochopení traumat svých (třeba i potenciálních) dětí.

Tvůrčí tým Scénář: Filip Teller, Patrik Boušek Režie: Michal Skočovský Světlo a zvuk: Vojtěch Dvořák Hudba: Jan Kyncl Projekce: Tadeáš Kyncl Reprodukuje: Filip Teller

Vstupné: předprodej 200 Kč / na místě 250 Kč

Akci pořádá spolek Umění do Znojma, z.s. ve spolupráci s městem Znojmem, Znojemskou Besedou a Ministerstvem kultury ČR. Pro Vás.

Tickets

  • Předprodej

    CZK 200.00
    Sale ended

Total

CZK 0.00

Share this event

bottom of page