top of page

GaP pro školy

Nabídka pro školní rok 2022 / 2023

 

GaP / Galerie a Prostor je výstavní prostor s přilehlým ateliérem. Pořádáme zde komentované prohlídky výstav i výtvarné kurzy pro děti i dospělé, pravidelné sobotní workshopy a nabízíme také program pro školy. Například v rámci výstavy Trnkova Zahrada jsme “odbavili” více než 50 školních i mimoškolních skupin z celého Jihomoravského kraje.

 

I Vy můžete s vašimi žáky objevovat současné umění a design! Prohlédněte si aktuální výstavu s výkladem a vypracujte hravé úkoly, které přesně na míru vaší třídě připraví náš lektorský tým. Případně mohou lektorky dorazit k vám do třídy a odučit hodinu výtvarné výchovy u vás v návaznosti na výstavu, kterou v GaPu zhlédnete. Věříme, že prostor galerie funguje jako jedinečné, autentické místo pro dialog nejen o umění, je naplněn inspirací a činí nás kreativnější. Moc rádi budeme vaší třídě průvodci fascinujícím světem umění.

 

Nabízíme tyto možnosti:

Komentovaná prohlídka aktuální výstavy + pracovní listy 

30 minut / cena: 250 Kč za skupinu

Komentovaná prohlídka + pracovní listy + následný workshop ve vaší třídě či v našem ateliéru (dle počtu dětí, ateliér má omezenou kapacitu) / 30 minut + 45-90 minut / cena: 85 Kč za žáka (v ceně veškerý výtvarný materiál).

 

Máme program pro MŠ, 1. st. ZŠ, 2. st. ZŠ, SŠ i pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Dle domluvy připravíme individuální program na míru.

 

V případě zájmu pište na: romana@umenidoznojma.cz


 

bottom of page